Home

okrem pravidelnosť V názve sebastian konečny futbal 鍔 hladina dezinfekčný prostriedok

U20 – Sokolíci si na záver kempu v Španielsku poradili so Saudskou Arábiou,  tréner Rusnák: Naša hra spĺňala všetky kritériá! | Slovenský futbalový zväz
U20 – Sokolíci si na záver kempu v Španielsku poradili so Saudskou Arábiou, tréner Rusnák: Naša hra spĺňala všetky kritériá! | Slovenský futbalový zväz

Vrbové nevzdáva boj o titul. V sobotu si ide po tri body k lídrovi |  SPORTNET
Vrbové nevzdáva boj o titul. V sobotu si ide po tri body k lídrovi | SPORTNET

FK Brezno U-11 na turnaji v českých Olšanoch - FK Brezno

Futbal: Muži doma zvíťazili, starší žiaci konečne vyhrali, víťazne aj  prípravkári – pnky.sk
Futbal: Muži doma zvíťazili, starší žiaci konečne vyhrali, víťazne aj prípravkári – pnky.sk

Liga majstrov: Ajax i Liverpool stopercentní, Inter s prvou výhrou

Dve víťazstvá a jeden skvelý návrat do zápasu :: ŠK Slovan Bratislava -  oficiálna www stránka futbalového klubu
Dve víťazstvá a jeden skvelý návrat do zápasu :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Kóša si uvedomuje pozíciu lídra defenzívy. Gašparík: Chcem, aby sa v  Argentíne predal | Flashscore.sk
Kóša si uvedomuje pozíciu lídra defenzívy. Gašparík: Chcem, aby sa v Argentíne predal | Flashscore.sk

Mladí hráči Mimelu Lučenec prispeli k víťazstvu Slovenska na svetovom  šampionáte
Mladí hráči Mimelu Lučenec prispeli k víťazstvu Slovenska na svetovom šampionáte

Majstri sveta nominovali. Hviezda City nečakane zostáva doma, Neuer si  vydýchol - MS vo futbale 2018 - Futbal - Športweb
Majstri sveta nominovali. Hviezda City nečakane zostáva doma, Neuer si vydýchol - MS vo futbale 2018 - Futbal - Športweb

Slovenskí futbalisti do 21 rokov nestačili na Španielsko, stále môžu  postúpiť na majstrovstvá Európy - SITA.sk
Slovenskí futbalisti do 21 rokov nestačili na Španielsko, stále môžu postúpiť na majstrovstvá Európy - SITA.sk

Lyon postúpil do osemfinále, obrat Neapola vo Varšave - Šport - Futbal -  Európske poháre - Športweb
Lyon postúpil do osemfinále, obrat Neapola vo Varšave - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Nitra prekvapivo vyhrala v Trenčíne: Mužstvo spod Zobora aj tak putuje do  baráže
Nitra prekvapivo vyhrala v Trenčíne: Mužstvo spod Zobora aj tak putuje do baráže