Zilina - MSK Zilina team from left to right up - Jozef Piacek, Tomas  Oravec, Patrik Mraz, Ondrej
Zilina - MSK Zilina team from left to right up - Jozef Piacek, Tomas Oravec, Patrik Mraz, Ondrej

Patrik Mráz – Wikipédia

Na Štiavničkách vyhrala Žilina, Nitra len remizovala | Nový Čas

VIDEO Ružomberok tesne zdolal oslabenú Trnavu, Žilina rozbila posledný  Tatran | Športky.sk
VIDEO Ružomberok tesne zdolal oslabenú Trnavu, Žilina rozbila posledný Tatran | Športky.sk

Samuel Mráz - MŠK Žilina zvíťazila v dnešnom prípravnom zápase proti Riga  FC 2:1! 💪 V 9. minúte poslal do vedenia Šošónov Michal Škvarka, v 50.  minúte vyrovnal Davidenkous - 1:1. V
Samuel Mráz - MŠK Žilina zvíťazila v dnešnom prípravnom zápase proti Riga FC 2:1! 💪 V 9. minúte poslal do vedenia Šošónov Michal Škvarka, v 50. minúte vyrovnal Davidenkous - 1:1. V

Patrik Mráz - Fotka 5 z 8 - SITA.sk

Filip Mráz » Player's profile » MŠK Žilina

Z brankára spoľahlivý defenzívny záložník: Talentovaný Žilinčan sníva o  anglickej Premier League | Športky.sk
Z brankára spoľahlivý defenzívny záložník: Talentovaný Žilinčan sníva o anglickej Premier League | Športky.sk